Trinity TV

TRINITY TV для абонентів ПОИНТ-ІНТЕРНЕТ!

TV Point - Trinity

Поінт Інтернет представляє у Бердянську цифрове TrinityTV!

Телеканали для всієї родини:

 • спортивні та пізнавальні;
 • кіно та розважальні;
 • національні та регіональні;
 • новинні і іноземні (англ.);
 • дитячі та музичні.

184 канали за 99 грн

При подключении Тринити ТВ за 99 грн. в месяц в Базовом тарифе вы получаете 184 телеканала (из них 78 в HD-качестве)!

Для Вашего удобства программа всех каналов прямо на экране телевизора и функция тайм-шифт с записью уже прошедших программ (до 3 дней), а также пауза и перемотка, как на видеомагнитофоне!

Оцените Национальный кинозал SWEET.TV с более 6500 фильмов - доступен в тарифных планах стоимостью от 119 грн. в месяц)!

TrinityTV – это цифровое телевидение максимального качества и удобные сервисы. Смотрите любимые передачи, фильмы, сериалы и шоу с цифровом качеством звука. TrinityTV работает по технологии ОТТ.

доступність

Сервис доступен на следующих устройствах:

 • Телевизоры LG с функцией SMART.
 • Телевизоры SAMSUNG с функцией SMART.
 • Компьютеры с операционной системой Windows.
 • Планшеты с операционной системой Android.
 • Смартфоны с операционной системой Android.
 • А также на телевизоре любого поколения через приставку: Android.
 • Сервис работает в том числе и на Wi-Fi технологиях доступа в интернет.

Медіаплеєр Inext TV5 робить зі звичайного телевізора - SmartTV. Відкриває доступ до неймовірної кількості контенту - безлічі популярних відеосервісів і інтернет-телебаченню. Реалістичне і природне зображення з відмінною деталізацією 4K UHD - дозвіл 3840 × 2160 px до 60 кадрів в секунду. Медіаплеєр TV5 працює на базі операційної системи Android 10 і чіпсеті Allwinner H313, який на 146% продуктивніше попередньої моделі. Підтримує підключення до мережі інтернет по Wi-Fi і LAN, а до телевізора - по HDMI або AV / RCA кабелю.

Наш сервіс має функцію управління ефіром. За допомогою цієї функції Ви можете перемотувати ефір і мати можливість дивитися не тільки ті фільми і передачі, які йдуть зараз, але і ті що йшли в ефірі протягом дня. Сервіс містить великий архів фільмів і передач з різною тематикою. Ви зможете вибрати будь-який контент за настроєм і дивитися його в будь-який час без прив'язки до ефіру і без реклами.

Щоб підключити сервіс на Вашому SMART-TV, зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV (або SWEET.TV) на свій телевізор. Найскладніша частина вже позаду! Відкрийте програму і вкажіть номер свого мобільного телефону, а потім введіть 4-значний код з програми в відповідне поле в Особистому кабінеті (https://stats.berdyansk.net/). Натисніть "підключити" в обраному тарифі та насолоджуйтесь сервісом TRINITY!

Для підключення сервісу на ANDROID-пристрої, встановіть на Ваш пристрій додаток TRINITY TV, скачавши його на Google Play. Повідомте 4-х значний код службі підтримки або введіть його самі. Для реєстрації коду увійдіть в Особистий кабінет (https://stats.berdyansk.net/). В Особистому кабінеті виберіть і підключить обраний тариф.

Встановити додаток

Максимум HD

159 грн

264 канала

Пакет "Максимум HD" за 159 грн. в месяц. Смотрите 264 канала (126 HD) на телевизоре и ноутбуке, планшете и смартфоне. Включайте каналы Playboy TV, Blue Hustler, Barely Legal TV! А также каналы VIASAT, SONY, TV1000, семейство каналов Discovery и премиальные новинки Кино.

Стандарт HD

119 грн

245 каналов

В пакете "Стандарт HD" за 119 грн. в месяц смотрите 245 каналов. В их числе VIASAT, SONY, TV1000, семейство Discovery и новинки Кинозала с 6500 фильмов, более 100 каналов в HD-качестве, включая спорт на каналах ФУТБОЛ 3, SHAKHTER и Eurosport! Вы почувствуете себя участником всего происходящего на экране!

Базовый (Минимум)

99 грн

184 канала

Цифровое ТВ на HD-каналах украинских медиа-групп, а также TV1000 - новости, развлечения, спорт, музыка, мультфильмы для детей, кино и сериалы! Один абонент в рамках своего договора может активировать до 4-х устройств! Пакет «Минимум (Базовый)» - это более 180 каналов (из них 78 в HD-качестве) всего за 99 грн/мес.