Про нас

Компанія «Поінт Інтернет» надає весь комплекс послуг по наданню інтернету для приватних користувачів та корпоративних клієнтів. 10 наших переваг:

Швидкість та якість
29-и річний досвід роботи
Висока соціальна активність
Обладнання від світових лідерів
Використання PON-технологій

Висока кваліфікація співробітників
Гнучкі та адекватні тарифи
Широке, якісне покриття
24/7 цілодобова підтримка
Оплата без проблем

Працюємо з 1992 року

2021 року виповнилося 29 роки з дати заснування компанії та початку надання послуг клієнтам. За цей період було побудовано широку зону покриття, значно розширено спектр послуг, придбано багатий досвід роботи, створена команда професіоналів і налагоджено багато партнерських відносин. Ми надаємо максимально якісний і швидкісний інтернет.

У 1997 року підприємство стало першим в Бердянську інтернет-провайдером і з тих пір надає весь комплекс послуг по наданню інтернету для приватних користувачів, а також якісному корпоративного обслуговування клієнтів. Компанія Поінт Інтернет стала першою в Бердянську фірмою, яка надає послуги хостингу, а також є власником домену berdyansk.net, на якому зареєстровані сайти багатьох офіційних установ нашого міста. У 2020 році наша компанія першою в Бердянську почала надавати абонтам доступ до інтернет на швидкості 1Гб/сек.

Поінт-інтернет підключає абонентів по оптоволоконної технології, яка дозволяє обмін інформацією на швидкості до 1000 Мб/с. Крім того, «Поінт Інтернет» надає послугу підключення за найсучаснішою G-PON технології для приватного сектора, а також всім абонентам доступний сервіс безкоштовного цифрового телебачення IPTV. Цілодобово працює служба підтримки, яка оперативно реагує на заявки абонентів.

Перший інтернет-провайдер

Компанія «Поінт Інтернет» є першим інтернет-провайдером у Бердянську. Ми працюємо на ринку комп'ютерних послуг з 1992 року, а в 1997 році почали будівництво міської мережі передачі даних. За цей час нами надавався увесь спектр IT-послуг: від реалізації, установки, технічного обслуговування, ремонту комп'ютерної та оргтехніки на початку нашої діяльності; до розбудови власної опто-волоконної мережі та надання максимально якісного і швидкісного інтернету, адаптований під різні запити наших абонентів.

Налагоджені ділові відносини з провідними українськими постачальниками комп'ютерних комплектуючих, оргтехніки і витратних матеріалів дозволяють ТОВ «Поінт Інтернет» в короткі терміни проводити виконання корпоративних замовлень підприємств і організацій. Ми використовуємо обладнання світових лідерів у сфері інформаційних технологій, яке пройшло успішне тестування в нашій мережі - Juniper, HUAWEI, ZTE, Mikrotik, D-Link. Для відмовостійкості мережі робота операторського обладнання цілодобово моніториться, регулярно проводяться профілактичні роботи та модернізація.

Нам довіряють: про це свідчить той факт, що серед абонентів нашої компанії більшість підприємств міста, філії та представництва фінансових установ, бюджетні установи, інші оператори зв'язку.

Висока кваліфікація

Висока кваліфікація співробітників «Поінт Інтернет» гарантує якісне виконання робіт, пов'язаних з установкою, технічним обслуговуванням і ремонтом обладнання. Фінансовий стан підприємства дозволяє успішно виконувати всі замовлення клієнтів без залучення кредитних коштів. «Поінт Інтернет» є постійним учасником щорічної «Українській конференції операторів зв'язку» і семінарів, які проводить «Інтернет асоціація України».

Багатий досвід роботи в наданні послуг зв'язку, високий рівень в організації роботи, чітко регламентовані корпоративні стандарти і клієнтоорієнтований підхід дозволяють нашій компанії оперативно виконувати роботи по підключенню послуг, надавати послуги високої якості, швидко вирішувати проблемні ситуації і підтримувати високий рівень обслуговування.

За високий професіоналізм та якісне надання комунікаційних послуг колектив інтернет-провайдера «Поінт» нагороджений почесними грамотами міського голови Бердянська та Запорізької обласної держадміністрації.

PON - революція у сфері телекомунікацій!

Поінт Інтернет крокує в ногу з технологіями, тому активно використовує всі передові розробки даного ринку. Магістральні мережі ми будуємо з застосуванням технології PON, що дозволяє нам забезпечити найвищу швидкість передачі даних без найменших затримок.

PON - це широкосмугові мережі мультисервісного доступу, в яких по одному кабелю надаються послуги інтернету, телефонії та телебачення з гарантованою якістю обслуговування. PON це ваш персональний оптоволоконний канал з можливістю пропускної здатності до 1 Гб / сек!

24/7 цілодобова підтримка

Наш відділ технічної підтримки - одна з найважливіших ланок в обслуговуванні клієнтів. Всі питання і скарги фіксуються, а темпи та результати їх вирішення контролюються керівництвом. Автоматизована система обробки заявок дозволяє координувати різні відділи компанії для оперативного вирішення аварій або складних пошкоджень.

Докумети

Карта покриття вільного Wi-Fi від Поінт Інтернет