АКЦІЯ! iNeXT TV5 для Trinity TV (+3 міс. безкоштовно!)

Купуйте новий tv-box Android iNeXT TV5 всего за 790 грн. (старая цена 950 грн.) - найпопулярніші пакети каналів, а також фільми в кінозалі через сучасний tv-box! Головна особливість iNeXT TV5 - всі актуальні та жадані програми вже встановлені. Інтернет-телебачення Trinity TV, онлайн кінотеатр SWEET.TV та улюблену музику - це все в одному пристрої!

Плеєр працює на Android 10. Дана система відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. iNeXT TV5 з фірмовими корисними додатками на борту! Нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit)!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані. Окрім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а також, за допомогою гіроскопічного пульта-миши або стандартної комп'ютерною мишею.

При укладанні договору з Поінт-інтернет первинна настройка Trinity TV на Вашому SMART-TV - безкоштовна!

Докладніше про сервіс Trinity TV