Про нас

Працюємо з 1992 року

Поінт-інтернет підключає абонентів по оптоволоконної технології, яка дозволяє обмін інформацією на швидкості до 100 Мб / с. Крім того, «Поінт Інтернет» надає послугу підключення за найсучаснішою G-PON технології для приватного сектора, а також всім абонентам доступний сервіс безкоштовного цифрового телебачення IPTV. Цілодобово працює служба підтримки, яка оперативно реагують на заявки абонентів.

У 1997 року підприємство стало першим в Бердянську інтернет-провайдером і з тих пір надає весь комплекс послуг по наданню інтернету для приватних користувачів, а також якісному корпоративного обслуговування клієнтів. Компанія Поінт Інтернет стала першою в Бердянську фірмою, яка надає послуги хостингу, а також є власником домену berdyansk.net, на якому зареєстровані сайти багатьох офіційних установ нашого міста.

Перший інтернет-провайдер

Налагоджені ділові відносини з провідними українськими постачальниками комп'ютерних комплектуючих, оргтехніки і витратних матеріалів дозволяють ТОВ «Поінт Інтернет» в короткі терміни проводити виконання корпоративних замовлень підприємств і організацій. Серед абонентів компанії більшість підприємств міста, філії та представництва фінансових установ, інші оператори зв'язку.

Фірма «Поінт Інтернет» є першим провайдером інтернету в Бердянську. Ми працюємо на ринку комп'ютерних послуг з 1992 року, а в 1997 році почали будівництво міської мережі передачі даних.

Спочатку основною діяльністю підприємства була реалізація, установка, технічне обслуговування, ремонт комп'ютерної та оргтехніки, а також реалізація витратних матеріалів.

Висока кваліфікація

Висока кваліфікація співробітників «Поінт Інтернет» гарантує якісне виконання робіт, пов'язаних з установкою, технічним обслуговуванням і ремонтом обладнання. Фінансовий стан підприємства дозволяє успішно виконувати всі замовлення клієнтів без залучення кредитних коштів. «Поінт Інтернет» є постійним учасником щорічної «Українській конференції операторів зв'язку» і семінарів, які проводить «Інтернет асоціація України».

За високий професіоналізм та якісне надання комунікаційних послуг колектив інтернет-провайдера «Поінт» нагороджений почесними грамотами міського голови Бердянська та Запорізької обласної держадміністрації.

Докумети

Карта покриття вільного Wi-Fi від Поінт Інтернет