iNeXT 4К Ultra для Trinity TV і IPTV!

Абоненти "Поінт-інтернет" вже зараз можуть оцінити цифрове телебачення від Trinity TV в 4К!
Купуйте новий tv-box Android iNeXT 4К Ultra за 1150 грн. та зацінить найпопулярніші пакети каналів, а також дивіться фільми в кінозалі через сучасний tv-box! Головна особливість iNeXT 4К Ultra - всі актуальні та жадані програми вже встановлені. Інтернет-телебачення IPTV, сервіс Trinity TV, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика - це все в одному пристрої!

Плеєр працює на Android TV. Дана система відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. При укладанні договору з Поінт-інтернет первинна настройка Trinity TV - безкоштовно. iNeXT 4К Ultra з операційною системою Android версії 7.0.1+ і фірмовими корисними додатками на борту! Нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit)!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані. Окрім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а також, за допомогою гіроскопічного пульта-миши або стандартної комп'ютерною мишею.

Докладніше про сервіс Trinity TV